יום שני, 18 בנובמבר 2013

גנים ללא רישיון עסק!

גנים הפועלים ללא רשיון עסק - ראו הוזהרתם ...
מומלץ שלא לעשות אירוע פרטי או עסקי באולמות ללא רשיון מפורש ... והנה לה הרשימה :

37 במחוז מרכז: אבו זיאד, אחוזת גן, אלואחה אלחדרה, אלחיים, אלנג'ום/גני הכוכבים, אלקלעה, אמורס, בית הלורדים, בלב הכרם, גבעת האירוסים, ג'ויה מיה, גן הוורדים, גן תפוז, גני דלווינו, גני המשולש, גני כנען, האגם, הבאר של סבא, הגן הירוק, הגן הקסום, הגן השקוף, הטוליפ הלבן/טרופיגן, הטירה, הפסגה, חגיגה בכפר, לב האצולה, מול השדה, מיי גן, מנגינות, נאות קדומים בע"מ, פרדייז, קדמת עדן, קסה דל סול, שאטו, שדות, מוזה וצוק פלמחים.

* 12 במחוז חיפה: אל-ניר בקעה ערביה, אל בניאס, אל פאריז-ג'ת, גני השלום, חצר הבאר, מיס אל רים, מרמעון אום אל פחם, ערוגות הבושם, פנינת הברון, רים אל ואדי בקעה ערביה ושונית.

* תשעה במחוז צפון: אאדם אולם ופארק, אולמי אל אמיר, אור נקרות, אירועים בכפר, אכזיב, גן בגומא, חוף אילנות, חמדת ימים, גן ואולם פלש.

* שלושה במחוז תל אביב: איצטרובל, דרך ארץ, לה בוהם.

*שניים במחוז דרום: המערה, חוות לכיש.

* אחד במחוז ירושלים: רמת רחל.

תגובה 1:

  1. אני מציע לבדוק באופן ספציפי מול גן אירועים בו אתם חושבים לעשות אירוע האם יש לו רישיון עסק . הבדיקה לגבי רישיון עסק צריכה להיות מלווה בבקשה לתעודת רישיון עסק בתוקף ולא בהסתמך על אמירה של בעל האולם.
    אין לחשוש לבקש רישיון עסק. גן אירועים או כל עסק שפועל ללא רישיון עסק מסכן אתכם ואת שלום הבאים לאירוע.
    אולם ללא רישיון עסק משאיר את האורחים לא רק חשופים לבעיות בטיחות או תברואה אלא גם ללא ביטוח ! שכן אף חברה לא תבטח (או יותר נכון לא תשלם בסופו של דבר ) אם העסק טען שיש לו ובסוף התברר שאין לו רישיון לעסק.

    השבמחק